- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
InfoPayudara Membesar Selepas Disuntik Vxxxin

Payudara Membesar Selepas Disuntik Vxxxin

Seorang remaja perempuan dari Norway menjadi tular di media sosial apabila mendedahkan suntikan vxxxin memberi kesan sampingan luar biasa buatnya, lapor Sputnik News, semalam.

 

Gadis berusia 17 yang bernama Emma berkata, selepas mendapat suntikan vxxxin P.fizer beberapa minggu lalu, payudaranya membesar dan saiz pakaian dalamnya berubah dengan ketara.

 

“Saiz payudara saya kini menjadi tumpuan apabila memuat naik video di laman TikTok. Ramai kenalan yang menegur perubahan ini.

 

“Apabila saya membuat carian online, rupanya ramai wanita di Amerika Syarikat (AS) yang turut mendapat kesan sampingan pembesaran payudara seperti saya,” katanya.

 

Seorang pakar kesihatan memberitahu stesen penyiaran Norway, NRK bahawa kesan sampingan itu mungkin berkaitan dengan kelenjar yang membengkak selepas mendapat suntikan vxxxin dan ia bukan satu simptom yang membimbangkan.

 

“Kami telah melihat beberapa kes di mana kelenjar payudara wanita sedikit membengkak selepas disuntik vxxxin,” kata Ketua Doktor di Pusat Diagnostik Payudara Nordland Hospital.

 

Backmann berkata, penerima vxxxin yang mengalami kesan sampingan itu boleh menjalani imbasan mamogram selepas empat minggu menerima suntikan jika berasa risau dengan keadaan tersebut.

Subscribe Today

GET EXCLUSIVE FULL ACCESS TO PREMIUM CONTENT

SUPPORT NONPROFIT JOURNALISM

EXPERT ANALYSIS OF AND EMERGING TRENDS IN CHILD WELFARE AND JUVENILE JUSTICE

TOPICAL VIDEO WEBINARS

Get unlimited access to our EXCLUSIVE Content and our archive of subscriber stories.

Exclusive content

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Latest article

More article

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme